Informacja o trybie - MATEMATIKUS Akademia Młodego Informatyka - Szkoła Projektowania Gier i Animacji Komputerowych Tomasza Gwiazdy

MATEMATIKUS
Akademia Młodego Informatyka
Tomasza Gwiazdy
MATEMATIKUS
Przejdź do treści
Informacja o trybie prowadzenia zajęć

Od nowego roku szkolnego 2020/2021 tryb prowadzenia zajęć w MATEMATIKUS - stacjonarny lub on-line - zależeć będzie od bieżącej sytuacji empidemiologicznej.

W wypadku prowadzenia zajęć w trybie stacjonarnym, podjęte zostaną na terenie MATEMATIKUS następujące środki bezpieczeństwa:
1. bezdotykowe dozowniki płynu dezynfekującego z obowiązkiem skorzystania z nich "na wejściu";
2. każdemu Uczniowi wręczane będą każdorazowo nowe jednorazowe maseczki z obowiązkiem przebywania w nich w trakcie całych zajęć;
3. po zajęciach Uczeń wyrzuca maseczkę do specjalnego pojemnika;
3. we wszystkich salach w trakcie zajęć będą pracować przepływowe lampy UV.

W wypadku prowadzenia zajęć w trybie on-line - prowadzone one będą w czasie rzeczywistym w oparciu o platformę MS Teams, tak jak to miało miejsce w semestrze letnim 2019/2020.

Ostateczną decyzję o trybie prowadzenia zajęć podejmę kierując się kwestiami bezpieczeństwa, zdrowym rozsądkiem i opiniami wszystkich rodziców.

Jeżeli nie akceptujesz ewentualności przejścia w trakcie trwania semestru do trybu nauki on-line w czasie rzeczywistym - nie zapisuj swojego dziecka do MATEMATIKUS.

Tomasz Gwiazda
Copyrights (C) 2008-2021 Tomasz Dominik Gwiazda
Member of:
Wróć do spisu treści